Bulgarian BG English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR Ukrainian UK

Artvin Kamp Alanları Listesi

Artvin Kamp Alanları Listesi

BLOG İÇERİĞİ

Artvin Kamp Alanları

Artvin, ülkemizde en yeşil illerimizden birisidir. Her yıl yüz binlerce insan bu yemyeşil doğayı görmek için buralara geliyor. Her kamp yapmayı seven insan için Artvin’in yeri bambaşkadır. Aşık olabileceğiniz birçok kamp yeri Artvin’de yer almaktadır. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık. Artvin kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Borçka Karagöl

Bu zamana kadar benim kamp yaptığım en güzel yerdir. Harika bir  doğaya sahip, doğallığı  bozulmamış bir kamp alanıdır. Orman içerisinde ya da göl  etrafında çadır kurabileceğiniz yerler var. Fakat gölün çevresine çadır kurulmasına pek izin verilmiyor. Herhangi bir kötü bir olasılıkla karşılaşmamak için yasaklanıyor. Akşam altıdan sonra sis çökmeye başlıyor ve geceleri  gölün  etrafında göz göz görmüyor.

Detaylar Borçka Karagöl tıklayınız.

Şavşat Karagöl

Şavşat ilçesinde yer alan Karagöl Sahara Milli Parkı, ulaşım kolaylığı ve doğal güzelliyle tercih edebileceğiniz bir kamp alanıdır. Borçka Karagöl’e nazaran daha gelişmiştir. Etrafında otel ve pansiyonlar bulunmaktadır. Son dönemlerde oldukça popülerliği artmış durumdadır. İyice doğallığı bozulmadan gidip görmekte fayda var.

Detaylar Şavşat Karagöl tıklayınız.

Machael Maral Köyü

Maral Şelalesi’ne ev sahipliği yapan Machael Maral Köyü’ne ulaşmak için biraz zorlu bir yolculuk sizi bekliyor. Ancak ulaştığınızda karşılaşacağınız manzara sizi büyüleyecek. Maral Şelalesi, kartpostalları andıran bir görüntüye sahip. Şelale’nin sesinde uyumak ve o temiz havaya uyanmak, burada kamp yapacaklar için inanılmaz bir tecrübe olacağına eminim.

Detaylar Machael Maral Köyü tıklayınız.

Arhavi Fındıklı  Yaylası

2000 rakımda Arhavi ilçesinde yer alan Fındıklı Yaylası, Artvin’de kamp yapabileceğiniz yaylalardan birisidir.

Detaylar Arhavi Fındıklı Yaylası tıklayınız.

Mençuna Şelalesi

Artvin Arhavi’de yer alan Mençuna Şelalesi, Türkiye’nin en yüksek şelalesi olma özelliğini taşıyor. Mençuna Şelalesi, Artvin’de en güzel kamp yapabileceğiniz noktalar arasında yer alıyor. Bölgeye yakın Kamilet Deresi kenarında da çadırınızı kurabilirsiniz. Muhteşem bir doğa harikasını göreceğinizin garantisini verebilirim.

Detaylar Mençuna Şelalesi tıklayınız.

Arsiyan Yaylası

Arsiyan Yaylası’na kamp geldiğinizde karşınıza çıkan çiçek bahçeleri tarafından büyüleneceksiniz. Yayla  etrafında görebileceğiniz birçok göl bulunmaktadır. Artvin’in Şavşat İlçesinde  yer alan Arsiyan Yaylasın’da yaptığınız kampta çok keyif alacağınızı düşünüyorum.

Detaylar Arsiyan Yaylası tıklayınız.

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği  Artvin kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATKIDA BULUN

Sende Kamp Pusulası’na dilediğin içeriği ekleyebilirsin. Tek yapman gereken eklemek istediğin pusula için gerekli olan formu doldurman.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Language Selection

DUYURULAR

Geri Bildirim Formu

Uygulamamızda yaşamış olduğunuz sorunları bize aşağıda ki formu doldurarak iletebilirsiniz. Yaşanan hataları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Bu içeriği paylaş:

Kamp Pusulası doğaya çıkmak istediğiniz her yerde

Kamp Pusulası ailesinden hepinize merhabalar. 2017 yılında Instagram üzerinde @kampusulasi sayfası ile Türkiye’de ki kamp alanlarının tanıtımına başladıktan sonra yavaş yavaş büyüyerek buraya kadar geldik. Yaklaşık olarak 100.000 civarı bir kitleye ulaştık. Gelişen teknolojide aklımıza bir proje geldi. Neden herkesin cep telefonunda yer almıyoruz? Bildiklerimizi paylaşmıyoruz? Daha sonrasında üzerine düşündükçe herkesin aktif olabileceği bir platform oluşturmaya karar verdik. 

Şimdi geldiğimiz noktada Apple Store ve Google Play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek, sizlerde bildiğiniz kamp alanlarını paylaşabilir, bu kamp alanları üzerine yorumlar yapabilir ya da blog yazılarımızı okuyabilir, bu yazılar üzerinde bu platform üzerinde tartışabilirsiniz. Daha kafamızda çok fazla düşünce var bu projeyi geliştirmek adına. Bu süreçte sizlerle birlikte kısa sürede büyüyüp gelişeceğimizi umuyoruz.

KAYDEDİLENLER

Daha önce kaydettiğiniz içerikleri burada bulabilirsiniz.