Artvin Kamp Alanları Listesi

Artvin Kamp Alanları Listesi

Artvin Kamp Alanları

Artvin, ülkemizde en yeşil illerimizden birisidir. Her yıl yüz binlerce insan bu yemyeşil doğayı görmek için buralara geliyor. Her kamp yapmayı seven insan için Artvin’in yeri bambaşkadır. Aşık olabileceğiniz birçok kamp yeri Artvin’de yer almaktadır. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık. Artvin kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Borçka Karagöl

Bu zamana kadar benim kamp yaptığım en güzel yerdir. Harika bir  doğaya sahip, doğallığı  bozulmamış bir kamp alanıdır. Orman içerisinde ya da göl  etrafında çadır kurabileceğiniz yerler var. Fakat gölün çevresine çadır kurulmasına pek izin verilmiyor. Herhangi bir kötü bir olasılıkla karşılaşmamak için yasaklanıyor. Akşam altıdan sonra sis çökmeye başlıyor ve geceleri  gölün  etrafında göz göz görmüyor.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Şavşat Karagöl

Şavşat ilçesinde yer alan Karagöl Sahara Milli Parkı, ulaşım kolaylığı ve doğal güzelliyle tercih edebileceğiniz bir kamp alanıdır. Borçka Karagöl’e nazaran daha gelişmiştir. Etrafında otel ve pansiyonlar bulunmaktadır. Son dönemlerde oldukça popülerliği artmış durumdadır. İyice doğallığı bozulmadan gidip görmekte fayda var.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Machael Maral Köyü

Maral Şelalesi’ne ev sahipliği yapan Machael Maral Köyü’ne ulaşmak için biraz zorlu bir yolculuk sizi bekliyor. Ancak ulaştığınızda karşılaşacağınız manzara sizi büyüleyecek. Maral Şelalesi, kartpostalları andıran bir görüntüye sahip. Şelale’nin sesinde uyumak ve o temiz havaya uyanmak, burada kamp yapacaklar için inanılmaz bir tecrübe olacağına eminim.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Arhavi Fındıklı  Yaylası

2000 rakımda Arhavi ilçesinde yer alan Fındıklı Yaylası, Artvin’de kamp yapabileceğiniz yaylalardan birisidir.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Mençuna Şelalesi

Artvin Arhavi’de yer alan Mençuna Şelalesi, Türkiye’nin en yüksek şelalesi olma özelliğini taşıyor. Mençuna Şelalesi, Artvin’de en güzel kamp yapabileceğiniz noktalar arasında yer alıyor. Bölgeye yakın Kamilet Deresi kenarında da çadırınızı kurabilirsiniz. Muhteşem bir doğa harikasını göreceğinizin garantisini verebilirim.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Arsiyan Yaylası

Arsiyan Yaylası’na kamp geldiğinizde karşınıza çıkan çiçek bahçeleri tarafından büyüleneceksiniz. Yayla  etrafında görebileceğiniz birçok göl bulunmaktadır. Artvin’in Şavşat İlçesinde  yer alan Arsiyan Yaylasın’da yaptığınız kampta çok keyif alacağınızı düşünüyorum.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği  Artvin kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Isparta Kamp Alanları Listesi

Isparta kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız hiçte zor olmayacak. Isparta,...

okumaya devam et
Editör
tarafından Editör

Bartın Kamp Alanları Detaylı Listesi

Bartın kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Bartın,...

okumaya devam et
Editör
tarafından Editör

Edirne Kamp Alanları Detaylı Listesi

Edirne kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Edirne,...

okumaya devam et
Editör
tarafından Editör

Yorum Yap