Balıkesir Kamp Alanları Listesi

Balıkesir Kamp Alanları Listesi

Balıkesir Kamp Alanları

Balıkesir, Marmara Bölgesi’nin özellikle yaz aylarında en çok yerli turist alan ilidir. Birçok güzel kamp alanına ev sahipliği yapmaktadır. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık. Balıkesir kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak.

Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Kirazlı Manastırı

Balıkesir’de Kapıdağı Yarımadası’nin tam ortasında ormanın derinliklerinde kalmış tarihi bir manastır. Birçok hikaye ve gizem saklı. Etrafında kamp yapabileceğiniz birçok düz alan bulunmakta. Fazla popüler olmayan ancak çok güzel bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz harika bir adres. Burada kamp yapmayı hepinize tavsiye ederim.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Erdek Küçükova Koyu

Hafta sonları şehirden uzaklaşmak ve kafa dinlemek için tercih edebileceğiniz ideal bir kamp alanıdır. Ücretsiz bir kamp alanı olduğu için yaz aylarında biraz kalabalık olabiliyor. Ancak alan çok geniş olduğu için kimsenin kimseye bir rahatsızlığı dokunmuyor.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Çataldağ Gölü

Balıkesir’in Susurluk ilçesinde gizli kalmış doğal bir alandır. Yanlızlıktan hoşlanan, bushcraft kamp yapmayı sevenlerin tercih edebileceği bir kamp alanıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Burhaniye Pelitköy İçmeler

Zeytin ağaçlarının gölgesinde konaklayabileceğiniz duş ve tuvalet imkanı olan sadece gün batımı izlemek için bile gidilebilecek sakin bir mekan herkese tavsiye ederim. Ücretsiz bir kamp alanıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Sizlerinde listeye eklemek istediğiz  Balıkesir kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

İstanbul’da Kamp Yapılacak Yerler

İstanbul her ne kadar betonarme yapılarıyla alışık olduğumuz bir görünüme sahip olsa da...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Kışın Kamp Yapılacak Yerler

Kamp etkinliği her ne kadar sıcak mevsimlerde olmalı gibi bir yanılgı olsa da doğru kışın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Bilecik Kamp Alanları Listesi

Bilecik kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Bilecik,...

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Yorum Yap