İzmir Kamp Alanları

İzmir Kamp Alanları

İzmir Kamp Alanları

Türkiye’nin incisi İzmir, kamp yapmak için en çok tercih edilen illerimizden birisidir. Doğal güzellikleri, milli parkları ve denizi ile birçok kamp severin ilgisini çekmektedir. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için İzmir kamp alanlarını bir araya topladık. Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

1- Delikli Koy 

İzmir’de kendini son yıllara kadar saklamış, son yıllarda sosyal medyanın etkisiyle popüleritesi artmış Delikli Koy, İzmir’de en çok tercih edilen kamp alanlarından birisidir. Özellikle denizin bu konuda çok büyük etkisi vardır. Çeşme Alaçatı’da yer alan Delikli Koy’da kesinlikle bir seferde olsa kamp yapmalısınız.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ

2- Urla Demircili Koyu

İzmir’de yaşayan insanların yaz aylarında en fazla günü birlik olarak kaçtığı yerlerden birisi Urla’dır. Demircili Koyu ise yakın çevrenin özellikle hâkim olduğu bir yer. Suyunun biraz soğuk fakat bir akvaryum gibi olduğu, tertemiz ve masmavi suları ile ön plana çıkıyor. Bu bölgede isterseniz kayalıkların olduğu yerlere, plaja ya da karavan ve çadırlar için ayrılmış özel bölgelere kamp atabilirsiniz. Tamamen size kalmış bir durumda.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ

3- Dolungaz Koyu

İzmir Karaburun bölgesinde yer alan Dolungaz Koyu denizi ve sakinliğiyle İzmir ve çevre illerde ki kampçıların tercih ettiği kamp alanlarından birisidir.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği  kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Türkiye’de Kış Kampı Yapabileceğiniz Kamp Alanları

Türkiye’de Kış Kampı Yapabileceğiniz Kamp Alanları Kamp özellikle macera sevenler için...

okumaya devam et
Editör
tarafından Editör

Samsun Kamp Alanları Listesi

Samsun Kamp Alanları Samsun , Kardeniz Bölgesin'de ister deniz kenarında isterseniz yeşilin...

okumaya devam et
Editör
tarafından Editör

Yalova Kamp Alanları Listesi

Yalova Kamp Alanları Yalova , Marmara Bölgesin'de doğal ortam arayanların en çok tercih...

okumaya devam et
Editör
tarafından Editör

0 thoughts on “İzmir Kamp Alanları”

 • yesilisev

  $ s,$ s

  Ne güzel yerler valla yaz gelse de gitsek

  Yanıtla
 • Berkan Hündür

  $ s,$ s

  Buradan başka kamp alanları varmı İzmirde ?

  Yanıtla

Yorum Yap