Bulgarian BG English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR Ukrainian UK

Gizlilik Politikası

MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK BİLDİRİMİ

“Dia Medya & Yazılım” olarak geliştirdiğimiz bu uygulamamıza hoş geldiniz. Uygulamamızda yer alan bilgilerin, malzemelerin, görsel ve yazılı unsurların, fikirlerin, düzenlemelerin telif hakkı aksi açıkça belirtilmedikçe yukarıda ünvanını belirttiğimiz şirkete aittir. Bu uygulamayı ziyaret edenlerin kişisel veri ve bilgi güvenliği bizim için en önemli husustur. Bu metni, sizleri gizlilik politikamızla ilgili bilgilendirmek için hazırladık, lütfen dikkatlice okuyunuz. Uygulamayı indirdiğinizde gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz. Gizlilik politikamızı kabul etmiyorsanız uygulamayı indirmeyebilir veya kullanmayabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bu gizlilik politikası, politikanın yayınlanmış olduğu çevrimiçi mecralarda verilen veya toplanan bilgilerin ele alınma şeklini açıklamaktadır. Ayrıca, üçüncü taraf siteleri veya platformların da kullanıma sunduğumuz uygulamanın kullanılmasıyla bağlantılı olarak tarafınıza açıklanmaları durumunda bu uygulamada verilen veya elde edilen bilgilerin ele alınma şeklini de açıklamaktadır. Bu gizlilik politikasını kanunlara uygun olarak uygulamaktayız.

  1. İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERİN TÜRLERİ

Uygulamamızı kullanmaya başladığınızda herhangi bir bilgi talep etmiyoruz. Fakat üye olunması halinde sizden alan zorunlu olarak; Ad Soyad, E-posta Adresi, Telefon Numaranız. Opsiyonel alan olarak profilimi düzenle bölümünde Profil Fotoğrafı ve Sosyal Medya Hesaplarınız talep edilmektedir. Bunun dışında istatistiksel olarak ziyaret ettiğiniz sayfaları, kaydettiklerinizi, cihazınızı, konumunuzu ve  puanlama verilerinizi işliyoruz.

  1. KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENME AMAÇLARI

Çocukların Çevrimiçi Gizliliğinin Korunması Yasası, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Data Protection Regulation hükümlerine uygun olarak politikalarımızı sürdürüyoruz.

Kullanıcılardan üyeliğini doğrulamak amacıyla, iletişime geçmek ve görüşlerini, taleplerini bizimle paylaşan kişilerin kullanıcımız olduğunu belirlemek amacıyla e-posta bilgisini istiyoruz.

Kullanıcının doğum tarihi bilgisini GDPR hükümleri uyarınca 16 yaşından büyük olduğunu teyit etmek için istiyoruz. Kullanıcı 16 yaşından küçük ise ebeveyninin izni dahilinde uygulamayı kullanmalıdır.

Kullanıcı verilerini kendilerine en iyi hizmeti sunabilmek, deneyimlerinin kaybolmasını önlemek amacıyla işliyoruz.

Kamp Pusulası, kişisel verilerinizi anonimleştirmeden 3. Bir kişiyle asla paylaşmaz.

  1. KİŞİSEL VERİLERİ KORUMAK İÇİN UYGULANAN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Kişisel verilerinizin güvenliği, bütünlüğü ve gizliliği bizim için en önemli husustur. Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini sağlamak, veri kaybını önlemek, hasar riskini en aza indirmek, kötü niyetli kullanımları önlemek için Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun 12. Maddesi doğrultusunda idari, hukuki ve teknik güvenlik önlemleri almaya özen gösteriyoruz. Ancak üzülerek belirtmek isteriz ki günümüz teknoloji şartlarında ön görülemeyen, sistem dışı ihlaller ve erişimler gerçekleşebilir. Kusurumuzun ve ihmallerimizin bulunmadığı bu ihlalleri de minimum seviyeye indirmek için sürekli olarak çalışıyoruz ve yeni gelişmeleri takip ediyoruz.

Kişisel verilerinizi hiçbir 3. Taraf şirketlerle paylaşmıyoruz. Size sunduğumuz hizmeti iyileştirmek için verilerinizi anonimleştirerek istatistik elde etmek amacıyla paylaşabiliriz.

Bir üçüncü platformda bize bilgi verdiğinizde (uygulamamız aracılığıyla), vermiş olduğunuz bilgilerin platformu tarafından ayrıca toplanabileceğini lütfen unutmayınız. Platformun topladığı bilgiler ise üçüncü taraf platformun gizlilik uygulamalarına tabiidir.

  1. ÇOCUKLARIN GİZLİLİĞİ

Gizlilik Politikamızın 2. Maddesinde belirttiğimiz amaçlar dışında uygulamamızı kullanan çocukların hiçbir verisini işlemiyoruz. 16 yaşından küçüklerin ebeveynlerinin bilgisi dahilinde uygulamamızı kullanmasını rica ediyoruz.

  1. GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Yeni teknolojilere, değişen mevzuata uygun hareket etmek için yayınladığımız gizlilik politikamızı herhangi bir zamanda değiştirebilir ve güncelleyebiliriz. Yaptığımız değişikliklerde onayınızı almamız gereken bir durumda sizlere başvuracağız.

Lütfen gizlilik politikamızı belli periyodlar dahilinde gözden geçiriniz ve kontrol ediniz. Bu husus sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklik ve güncelleme yapmamızdan sonra uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, yaptığımız değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

  1. BİZE ULAŞIN

Gizlilik politikamız ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamanız varsa lütfen bize bir e-posta gönderiniz. Kişisel verileriniz ile ilgili silme, güncelleme gibi herhangi bir talebiniz varsa lütfen bize bir e-posta gönderiniz.

Dia Medya & Yazılım
[email protected]

 

KATKIDA BULUN

Sende Kamp Pusulası’na dilediğin içeriği ekleyebilirsin. Tek yapman gereken eklemek istediğin pusula için gerekli olan formu doldurman.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Language Selection

DUYURULAR

Geri Bildirim Formu

Uygulamamızda yaşamış olduğunuz sorunları bize aşağıda ki formu doldurarak iletebilirsiniz. Yaşanan hataları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Kamp Pusulası doğaya çıkmak istediğiniz her yerde

Kamp Pusulası ailesinden hepinize merhabalar. 2017 yılında Instagram üzerinde @kampusulasi sayfası ile Türkiye’de ki kamp alanlarının tanıtımına başladıktan sonra yavaş yavaş büyüyerek buraya kadar geldik. Yaklaşık olarak 100.000 civarı bir kitleye ulaştık. Gelişen teknolojide aklımıza bir proje geldi. Neden herkesin cep telefonunda yer almıyoruz? Bildiklerimizi paylaşmıyoruz? Daha sonrasında üzerine düşündükçe herkesin aktif olabileceği bir platform oluşturmaya karar verdik. 

Şimdi geldiğimiz noktada Apple Store ve Google Play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek, sizlerde bildiğiniz kamp alanlarını paylaşabilir, bu kamp alanları üzerine yorumlar yapabilir ya da blog yazılarımızı okuyabilir, bu yazılar üzerinde bu platform üzerinde tartışabilirsiniz. Daha kafamızda çok fazla düşünce var bu projeyi geliştirmek adına. Bu süreçte sizlerle birlikte kısa sürede büyüyüp gelişeceğimizi umuyoruz.

KAYDEDİLENLER

Daha önce kaydettiğiniz içerikleri burada bulabilirsiniz.