Hakkımızda

Kamp Pusulası ailesinden hepinize merhabalar. 2017 yılında Instagram üzerinde @kamp.alani  sayfası ile Türkiye’de ki kamp alanlarının tanıtımına başladıktan sonra yavaş  yavaş büyüyerek  buraya kadar geldik. Yaklaşık  olarak  100.000 civarı bir kitleye ulaştık. Gelişen teknolojide aklımıza bir proje geldi. Neden herkesin  cep telefonunda yer almıyoruz? Bildiklerimizi paylaşmıyoruz? Daha sonrasında üzerine düşündükçe herkesin aktif  olabileceği bir platform oluşturmaya karar  verdik. Şimdi geldiğimiz noktada Apple Store ve Google Play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek, sizlerde bildiğiniz kamp alanlarını  paylaşabilir, bu kamp alanları üzerine yorumlar yapabilir ya da blog yazılarımızı okuyabilir, bu yazılar üzerinde bu platform üzerinde tartışabilirsiniz. Daha kafamızda çok fazla düşünce var bu projeyi geliştirmek adına. Bu süreçte sizlerle birlikte kısa sürede büyüyüp  gelişeceğimizi  umuyoruz.

Mobil Uygulama Özelliklerimiz

Yola çıkmadan önce mutlaka göz atmanız gereken Kamp Pusulası uygulaması, kullanıcı geri bildirimleriyle büyüyen veri tabanı ve devamlı güncellenen içerikleriyle seyahatinizi kolaylaştıracak bir kamp rehberidir.

Kendini devamlı yenileyen Kamp Pusulası uygulaması ile neler yapabilirsiniz?

* Kamp alanları hakkında en detaylı bilgiye Kamp Pusulası uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. ( Kamp alanına nasıl gidilir? Kamp alanında ne gibi imkânlar var? Kamp yaptığımız yerde nereleri gezebiliriz? ) gibi bütün sorularınız yanıtı bu uygulamada yer alıyor.

* Sana en yakın kamp alanını saniyeler içerisinde bulabilirsin.

* Üye olarak sende istediğin gibi kamp alanlarını, gezdiğin yerleri, bildiğin parkurları ekleyebilirsin.

* Daha önce eklenmiş olan kamp alanları hakkında değerlendirme yapabilir. Eğer bir güncelleme varsa bize iletebilirsin.

* Gezginlerin hikâyelerini, tecrübelerini okuyabilirsin. Sende kendi tecrübelerini ya da deneyimlerini bizimle paylaşabilirsin.

* Bu uygulama üzerinden sosyal etkinlikleri takip edebilir, sende sosyal etkinlerini buradan duyurabilirsin.

Ekibimiz