Kendinizi Doğaya Bırakın

Kamp Pusulası doğaya çıkmak istediğiniz her yerde.

Türkiye genelinde yer alan kamp alanları, bungalovlar, dalış turları, tekne turları, festivaller, kayak turları ve milli parkları keşfedin, bilgi toplayın ve rezervasyon sağlayın.

Doğal kamp alanlarından, özel işletmlere kadar Türkiye'nin en kapsamlı rehberiyiz.

Türkiye’de yer alan 400’den fazla doğal kamp alanı, 100’den fazla bungalov, 500’den fazla tur işletmeleriyle size hizmet vermekteyiz.

 

Hikayemiz

Kamp Pusulası Kimdir?

Kamp Pusulası ailesinden hepinize merhabalar. 2017 yılında Instagram üzerinde @kamp.alani sayfası ile Türkiye’de ki kamp alanlarının tanıtımına başladıktan sonra yavaş yavaş büyüyerek buraya kadar geldik. Yaklaşık olarak 100.000 civarı bir kitleye ulaştık. Gelişen teknolojide aklımıza bir proje geldi. Neden herkesin cep telefonunda yer almıyoruz? Bildiklerimizi paylaşmıyoruz? Daha sonrasında üzerine düşündükçe herkesin aktif olabileceği bir platform oluşturmaya karar verdik. 

Şimdi geldiğimiz noktada Apple Store ve Google Play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek, sizlerde bildiğiniz kamp alanlarını paylaşabilir, bu kamp alanları üzerine yorumlar yapabilir ya da blog yazılarımızı okuyabilir, bu yazılar üzerinde bu platform üzerinde tartışabilirsiniz. Daha kafamızda çok fazla düşünce var bu projeyi geliştirmek adına. Bu süreçte sizlerle birlikte kısa sürede büyüyüp gelişeceğimizi umuyoruz.

Ekibimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal Medya Hesaplarımız