Yörük Obası Adrasan Kamp

Adrasan, Yörük Obası Kamp Alanı - Adrasan Kamp Yeri, 233. Sk., 07350 Kumluca/Antalya, Türkiye
 • Açıklama
 • Adres

Yörük Obası Adrasan Kamp

Yörük Obası Çadır Kamp Alanı Antalya Adrasan’da bulunmaktadır. Çadır kampı ve bungalov konaklaması hizmeti vermektedir. Adrasan kız kalesinin hemen altında geniş alana sahip olup sadece Ailelere ve aile ortamı oluşturacak çiftlere hizmet veren bir işletmedir.

Tesis size bir çok olacak sağlanmaktadır. Çadır başlarında sudan, yağmurdan etkilenmeyen güvenlikli elektrik prizleri, 24 saat sıcak su ile duş ve tuvalet bulunmaktadır. Çamaşır yıkama olanağı ve ortak kullanım için mutfak ve bulaşıkhane hizmeti mevcuttur. Çadır yerleri portakal ve nar ağaçları gölgesinde bulunur ve birbirine mesafelidir. Çay kahve yapabileceğiniz ocaklar mevcuttur ve  mangallar bulunmaktadır. Çadır kamp alanının etrafı çevrilidir, güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmektedir, güvenlik konusunda azami duyarlılık sergilemektedir. Yiyecek – içeceklerinizi koyabileceğiniz buzdolabı, dinlenip sohbet edebileceğiniz kamelyalar ve hamaklar bulunmaktadır.

Bol oksijen, bozulmamış doğal yapısı ve Likya Yolu manzarası ile Yörük Obası Çadır Kamp Alanı misafirlerini beklemektedir

İletişim

Telefon: 0538 820 52 27

İnstagram: adrasankampink

Bu İçeriği Paylaş
 • Adres: Adrasan, Yörük Obası Kamp Alanı - Adrasan Kamp Yeri, 233. Sk., 07350 Kumluca/Antalya, Türkiye
 • Şehir: Antalya
 • Ülke: Türkiye

Yorumlar

3 Değerlendirmeler ( 4.67 dışında 5 )

 • solmazsinem

  Sulu Ada tekne turu etkinliği anlatmıyorum harikalar diyarı yaşamak istiyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Küçük portakal ve nar ağaçları eşliğinde huzurlu bir tatil oldu bizim için Antalya'daki tek adresimiz çok teşekkür ederiz.

 • denizkurutluoglu

  Portakal ve nar ağaçlarının altında çadırda uyumak keyifli. Mangal yakmak için ayrı bir yer yapılmış güler yüzlü insanlar kamp yaparak ilk kez tatil yaptık ona rağmen bir sıkıntı yaşamadık.

 • denkelruzgar

  Portakal ağaçlarının gölgesinde sakin gayet saygılı ve temiz bir ortam var tamer abi ve ailesi çok sıcak ve samimi insanlar gitmek isteyenler yada tereddütte olanlar hiç düşünmeden direk gidin.