Manavgat Kamp Alanları

Manavgat Kamp Alanları

Manavgat kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Antalya hem denizi hem de doğal güzellikleriyle birçok kampçının aradığını bulduğu bir ilimizdir. Manavgat ilçesinde de birçok kamp alanı bulunmaktadır. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık. Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Manavgat Kamp Alanları  Listesi

Ülkemizde tatil denilince akla ilk gelen yerlerden biri Antalya’dır. Antalya içerisinde yer alan Manavgat’ta ise kamp tatili yapmak için oldukça güzel alanlar bulunmaktadır.  Manavgat kamp alanları listesi yaz tatilini doğa ile baş başa geçirmek isteyen kamp sevenler için hazırlandı.

Manavgat Belediyesi Kamp Alanı

Bu kamp alanı belediyeye aittir. Aileler tarafından tercih edilen bir alandır. Manavgat çayı ve Akdeniz’in yeşilliğinin birleştiği alanda kendine has plajı ile mükemmel bir kamp alanıdır. Bu kamp alanı artılarından biri de kamp alanı ile denizin oldukça yakın olmasıdır.

Kişi başı oldukça uygun fiyatlara kamp yapma imkanı bulunmaktadır. Karavan ile çadır yerleri arasında belirli bir boşluk bulunmaktadır. Mesafeli bir şekilde rahatça kamp yapılabilmektedir. Duş, lavabo gibi yerlerde oldukça temizdir. Kamp alanı içerisinde güzel bir kafede yer almaktadır. Konforlu ve rahat bir şekilde kamp yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir alandır.

Osay Kamp Alanı

Manavgat kamp alanları arasında yer alan bu kamp alanı daha çok küçük bir pansiyon havasındadır. Doğanın içerisinden bir yer olmasa da ağaç ve bitki yönünden fakir değildir. Bu alanda kamp yapan kişiler denizini de oldukça beğenmektedir. Sahil kenarında güvenli bir yerde kamp yapmak için doğru adres Osay kamp alanıdır.

Bu alanda karavan, çadır ve oda kiralama imkanları bulunmaktadır. Karavan ve çadır içerisinde elektrik hizmetleri bulunmaktadır. Yine etrafta yeme içme hizmetlerinin karşılanabileceği yerler bulunmaktadır.

Gökçesu Kamp Alanı

Gökçesu kamp alanı aksiyon severler için doğru bir adrestir. Manavgat yakınlarında bulunan bu kamp alanı aktivite yapma imkanı bulunan ve kamp yapmanın tadını çıkaracağınız bir alandır. Ortamı da oldukça kalitelidir. Yemyeşil ağaçların altında bulunan kamp alanı yanında uzanan muhteşem nehir ile sizleri kendine hayran bırakmaktadır. Bu nehir üzerinde hiçbir yerde göremeyeceğiniz çardaklar da bulunmaktadır. Birçok hizmeti ve aktivitesi bulunan bu kamp alanı Manavgat kamp alanları arasında en iyilerindendir.

Gökçesu kamp alanı ücretleri kendi çadırınızı getirmeniz, çadır kiralanması, karavanda konaklama ve kahvaltı gibi seçeneklerin hizmet dahilinde olmasına göre farklılık göstermektedir.

Manavgat Köprülü Kanyon Kamp Alanı

Yaptığınız kampta doğa sporlarıyla meşgul olmak ve yeni aktivitelerle tatile eğlence katmak için Manavgat Köprülü Kanyon tercih edilebilir bir kamp alanıdır. Birden fazla kamp alanı hizmeti bulunan bu alanda oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Doğası ve havası ile kendisine hayran bırakacak bu alanda rafting, Tazı Kanyonu gezisi ve kanyon yürüyüşü yapabilirsiniz. Sunduğu hizmetler ile oldukça rahat ve güvenli bir kamp deneyimi yaşamanızı sağlayan bu kamp alanında birbirinden güzel anılar ve fotoğraflar biriktirebilirsiniz

 

Bu İçeriği Paylaş
img

Fatih Arı

İlgili Mesajlar

Gökçeada Kamp Alanları Listesi En İyi 5 Kamp Yeri

Gökçeada kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak....

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

En Popüler Foça Kamp Alanları Listesi

Foça kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Foça,...

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Bingöl Kamp Alanları Listesi

Bingöl kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Birçok...

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Yorum Yap