Bulgarian BG English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR Ukrainian UK

Tekirdağ Kamp Alanları Detaylı Listesi

Tekirdağ Kamp Alanları Detaylı Listesi

Tekirdağ Kamp Alanları Detaylı Listesi
BLOG İÇERİĞİ

Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ, yeşil doğası, koyları  sebebiyle birçok kampçının aradığını bulabileceği bir ilimizdir. Doğa ya da deniz kampı arasında seçim yapmak yerine, ikisinin bir arada olduğu kamplar yapabilirsiniz. Tekirdağ kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık.Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Kartaltepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

İstanbul’a yakın konumda muazzam manzaraya ve doğaya sahip, kafa dinlemek ve manzara eşliğinde, Kartaltepe Tabiat Parkı kamp yapmak için uygun. Giriş ücretli kahvaltı için sosyal tesisler mevcut. Yüksek rakıma sahip olduğu için yamaç paraşütü yapanların ilgi alanı. Piknikçiler için piknik alanı mevcut aileniz ve arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz doğal bir ortam.

Detaylar Kartaltepe Kamp Alanı sayfasında.

İkiz Göller Kamp Alanı

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yer alıyor. Sesiz sakin bol yeşilliği ve güzel doğasıyla yalnızlığı sevenler için ideal kamp alanlarından biri. Tekirdağ İkiz Göller kamp alanı, irili ufaklı iki ayrı gölden oluşmakta ve şehirden biraz uzak bu nedenle giderken tedbirli gitmenizi tavsiye ederim. Doğayı korumak adına çevreyi temiz bırakalım.

Detaylar İkiz Göller sayfasında.

Yazılı Barajı Kamp Alanı

Tekirdağ kamp alanları içerisinde, masmavi doğası, temiz çevresiyle Yazılı Barajı, balık avlamayı sevenler için, oltalarını alıp sazan balığı avlayabilirler. Çadır kurup bu doğanın yeşilliği, sakinliğinde huzuru bulabilirsiniz.

Detaylar Yazılı Barajı sayfasında.

Uçmakdere Kamp Alanı

Tekirdağ’da Manzara ve doğasıyla keşfedilmeye değer yelerden biri Uçmakdere kamp alanı, burada Kamp yapmak için uygun kamp alanı fazla büyük değil tek işletmeye sahip içinde wc, elektrik, duş ve su bulunmakta deniz kıyısında çadırınızı kurabilirsiniz plajı taşlı giriş ücretli. Dağ paraşütü yapmayı sevenler için ideal.

Detaylar Uçmakdere sayfasında.

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Tekirdağ kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATKIDA BULUN

Sende Kamp Pusulası’na dilediğin içeriği ekleyebilirsin. Tek yapman gereken eklemek istediğin pusula için gerekli olan formu doldurman.

KAYDEDİLENLER

Daha önce kaydettiğiniz içerikleri burada bulabilirsiniz. 

DUYURULAR

Geri Bildirim Formu

Uygulamamızda yaşamış olduğunuz sorunları bize aşağıda ki formu doldurarak iletebilirsiniz. Yaşanan hataları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Bu içeriği paylaş: