Akçay Kamp Alanları Detaylı Listesi

Akçay Kamp Alanları Detaylı Listesi

Akçay kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Akçay doğal zenginlikleri ile bir çok kişiyi kendine hayran bırakmaktadır. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık. Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Akçay Kamp Alanları Listesi

Güre Kamp Alanı

Güre kamp alanı Balıkesir’in Akçay ilçesi içerisinde yer almaktadır. Kamp alanı ücretli olmaktadır. Fakat bu güvenliğin sağlanması amacı ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kamp alanı görsel olarak doğa ile iç içe olması ve temiz havası ile bilinmektedir. Giriş ücreti araçlar için alınmaktadır. Bu ücretler oldukça uygundur. Kamp alanı içerisinde bulunan elektrik, su, çadır yeri vb. hizmetler ücretsizdir.

Kamp çadırı bulunmayan kişiler için kamp alanı tarafından kiralama sistemi bulunmaktadır. Güre kamp alanında oldukça eğlenceli vakitler geçirmek mümkün olmaktadır. Deniz kenarında bulunan bu alan etrafında kum, çakıl vb. bol miktarda bulunmaktadır. Bu sebeple mangal yapma gibi aktiviteler de serbest olmaktadır.

Deniz Kamp Alanı

Akçay içerisinde bulunan bir çok kamp alanı gibi oldukça güzel bir yerdir. Deniz kenarında yer almaktadır. Diğer kamp alanlarına göre daha doğa ile iç içe olması ve yeşil olması sebebi ile sıklıkla tercih edilen bir yerdir. Bu kamp alanı ücretli olsa yanında ücretsiz olan bir kamp alanı da bulunmaktadır. Deniz kamp alanı içerisinde bulunan elektrik, su, lavabo ve duş ihtiyaçları da ücretli olmaktadır.

Akçay kamp alanları arasında yerini alan bu kamp yeri oldukça konforludur. Kamp yapan kişiler aynı ortamdan faydalanmaktadır. Bu bölgenin oldukça temiz ve güzel bir havası bulunmaktadır. Ilıman bir iklime sahiptir. Bu sebeple kamp yapmak için oldukça ideal bir alandır. Yaz tatillerinde kamp yapılabilecek en keyifli yerlerden birisidir.

Endemik Kamp Alanı 

Endemik kamp alanı oldukça özel bir yerdir. Kamp severlere deniz manzarası eşliğinde kamp yapmanın keyfini çıkartmaktadırlar. Ailecek, arkadaş grubu ile ya da sevgiliniz ile hafta sonu kaçamağı yapabileceğiniz mükemmel bir yerdir. Burada duş ve lavabo ihtiyaçları kişiler tarafından kendi imkanları ile karşılanmaktadır. Çevre bölgelerde çeşmeler bulunmaktadır. Böylece su ihtiyacınızı bu çeşmelerden karşılayabilirsiniz. Ayrıca yemek için kendi imkanlarınızı kullanabileceğiniz gibi etrafta bulunan tesislerden de yararlanabilirsiniz.

Bu kamp alanı ücretlidir. Fakat ücretleri her bütçeye uygun olmaktadır. Ücret ödemek istemeyen kişiler için Endemik kamp alanı çevresinde ücretsiz kamp alanları da yer almaktadır.

Detaylar Endemik Camping sayfasında

Barbaros Çadır Kamp 

Kaliteli ve rahat bir kamp tatili yapmak için Barbaros çadır kamp alanı oldukça ideal bir alandır. Akçay’ın mükemmel olan denizi yanında kamp yapmak sizleri hem rahatlatacak hem de keyiflendirecektir. Bu kamp alanı içerisinde kum ve çakıl karışık oluşmaktadır. Çadır kuracağınız alanı doğru seçerek bu alanda oldukça rahat edebilirsiniz. Bu alanda grup olarak ya da bireysel olarak güvenli bir şekilde kamp yapabilirsiniz.

Detaylar Barbaros Beach Camping sayfasında

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Akçay kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Fatih Arı

İlgili Mesajlar

Sonbaharda Kamp Yapılacak Yerler – 7 Muazzam Adres!

Sonbaharda kamp yapılacak yerler ülkemiz kapsamında oldukça geniştir. Türkiye’nin yazın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

İstanbul’da Kamp Yapılacak Yerler

İstanbul her ne kadar betonarme yapılarıyla alışık olduğumuz bir görünüme sahip olsa da...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Kışın Kamp Yapılacak Yerler

Kamp etkinliği her ne kadar sıcak mevsimlerde olmalı gibi bir yanılgı olsa da doğru kışın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Yorum Yap