Bartın Kamp Alanları Detaylı Listesi

Bartın Kamp Alanları Detaylı Listesi

Bartın kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Bartın, yeşil ve gizli kalmış doğası, koyları sebebiyle birçok yeni yerler keşfetmeyi seven insanların aradığını bulabileceği bir ilimizdir. Doğa ya da deniz kampı arasında seçim yapmak yerine, ikisinin bir arada olduğu kamplar yapabilirsiniz. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık.Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Bartın Kamp Alanları Listesi

Göldere Şelalesi

Göldere Şelalesi, Amasra’ya en yakın şelaledir. Eşsiz ve el değmemiş doğasıyla sizi büyüleyecek güzelliktedir. Doğa severlerin kesinlikle ziyaret etmesi gereken bir bölgedir. Ayrıca Göldere Şelalesi’ne geldiğinizde kamp yapacak yer bulmak konusunda zorlanmayacaksınız. Şelalenin hemen ön bölgesine çadırınızı kurup, ateşinizi yaktıktan sonra burada kamp yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Akkonak Köyü

Bartın kamp alanları listemizde ki bir diğer benzersiz bölgemiz Akkonak Köyü’dür. Amasra’ya yaklaşık olarak yarım saat uzaklıkta yer alıyor. İsterseniz Akkonak Plajı’nda ya da ücretli kamp alanlarında çadırınızı kurabilir, huzurlu bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Gün içerisinde köyü ziyaret edebilir ve meyve bahçelerinde gezebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Gergece Şelalesi

Bartın merkeze 11 km mesafede yer alan Gergece Şelalesi tamamen doğal bir kamp alanıdır. Yeşilkaya köyüne geldikten sonra 15-20 dakikalık bir yürüyüşün ardından şelaleye ulaşabilirsiniz. Tamamen doğayla iç içe bir yer olduğu için acemi kampçılara tavsiye edilmemektedir.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Güzelcehisar

Bartın’nın keşfedilmemiş güzellikleri arasında Güzelcehisar’da kamp yapabileceğiniz ücretli, ücretsiz birçok yer bulunmaktadır. Bartın merkeze en yakın kamp bölgelerinden birisi olduğu için aracınız yoksa bile toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Keyifli geçirilecek bir hafta sonu için Güzelcehisar’da kamp yapmak doğru bir tercih olacaktır.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Mugada

Yolları bakımsız olsa bile vardığınızda sizi mutlu edebilecek bir yerdir. Sessiz ve huzurlu bir kamp yapmak için tercih edebilirsiniz. İsterseniz koyun plajlarına isterseniz orman içerisine kamp kurabilirsiniz. Civarda konaklayabileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır. Bartın’da kamp yeri arıyorsanız Mugada bölgesini tavsiye edebilirim.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Bartın kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Bilecik Kamp Alanları Listesi

Bilecik kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Bilecik,...

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Akçay Kamp Alanları Detaylı Listesi

Akçay kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Akçay...

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Gökçeada Kamp Alanları Listesi En İyi 5 Kamp Yeri

Gökçeada kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak....

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Yorum Yap