Bulgarian BG English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR Ukrainian UK

Eskişehir Kamp Alanları Listesi

Eskişehir Kamp Alanları Listesi

BLOG İÇERİĞİ

Eskişehir Kamp Alanları

Eskişehir, öğrenci dostu, Türkiye’nin en yaşanılabilir şehridir. Birçok güzel kamp alanına ev sahipliği yapmaktadır. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık. Eskişehir kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak.

Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Gürleyik Subaşı Şelalesi 

Eskişehir’de en çok tercih edilen kamp alanı belkide Gürleyik Subaşı Şelalesidir. Doğayla içe içe, muhteşem bir kamp yapmak için doğru tercih olabilir. En güzel yanlarından birisi, hafta sonları mangalcılar tarafından istila edilmeyen bir bölgedir. Kesinlikle burada bir kere kamp yapmanız gerekiyor.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Bozdağ Tandır

Ulaşım konusunda sıkıntılı olduğu için çok kişi tarafından bilinmeyen, Eskişehir’in gizemli güzellikleri arasında yer alan kamp alanıdır. Şuanda sadece doğaya gönül vermiş olan insanların keşfettiği Bozdağ Tandır bölgesi, birkaç sene içerisinde herkes tarafından keşfedilecek ve popüler bir yer haline gelecektir. Herkes tarafından keşfedilmeden önce gidip kamp yapmanızı tavsiye ederiz.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Çifteler Sakarya Başı 

Eskişehir’de yer alan bir diğer doğa harikası alandır. Sessizlik ve sakinliği sevenler için doğru tercih olacaktır. Burada kamp yaparken size karışabilecek herhangi bir kimse yoktur. Hoş bir manzara eşliğinde güne uyanmak istiyorsanız burada kamp yapmanızı tavsiye ederiz.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Büyükyayla Göleti 

Eskişehir bitki örtüsü sebebiyle biraz sarı bir şehirdir. Yemyeşil ağaçların arasında, göl manzarasında doğanın keyifini çıkarmak için Büyükyayla Göleti’ni tercih edebilirsiniz. Hafta sonları biraz piknikçiler tarafından işgal ediliyor olabilir. Hafta içi ziyaret ederseniz çok keyif alacağınıza eminim.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Laçin 

Eskişehir’de ki kamp alanlarından bahsederken Laçin’i atlamak olmaz. Laçin’in her noktasında kamp yapabilirsiniz. Burası kamp yapmak ve doğa sporları için oldukça uygun bir adrestir. Bu bölgede yaşayanların yavaş yavaş en popüler adresi olma yolunda ilerlemektedir. O yüzden bir an önce gelip keşfetmekte fayda var.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Gökçekaya Barajı 

Eskişehir’de ağaçların yeşili ve barajın mavisinin bir araya geldiği, seyrettikçe içinizin huzur dolacağı bir kamp alanıdır. Eskişehir kamp alanları arasında şu zamanda en çok tercih edilen kamp alanları arasındadır.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Musaözü Göleti Tabiat Parkı 

Her yıl binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Musaözü Göleti, Eskişehir’de en fazla bilinen kamp alanıdır. Çok büyük bir arazi ile misafirlerine rahat bir ortam sunan Muzaözü Göleti’nde yapmak oldukça keyiflidir. Eskişehir’de ki diğer kamp alanlarına göre biraz daha serin bir bölgedir. Burada kamp yapmaya giderek hazırlıklı olmakta fayda var. Hafta sonu giderseniz biraz mangal dumanına maruz kalabilirsiniz, buda aklınızda bulunsun.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

 

 

 

Sizlerinde listeye eklemek istediğiz  kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş

0 yanıt

  1. Bozdağ bölgesine gitmek bir hayli sıkıntılı, araçla gitmenizi tavsiye ederim… saklı bir cennet. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATKIDA BULUN

Sende Kamp Pusulası’na dilediğin içeriği ekleyebilirsin. Tek yapman gereken eklemek istediğin pusula için gerekli olan formu doldurman.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Language Selection

DUYURULAR

Geri Bildirim Formu

Uygulamamızda yaşamış olduğunuz sorunları bize aşağıda ki formu doldurarak iletebilirsiniz. Yaşanan hataları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Bu içeriği paylaş:

Kamp Pusulası doğaya çıkmak istediğiniz her yerde

Kamp Pusulası ailesinden hepinize merhabalar. 2017 yılında Instagram üzerinde @kampusulasi sayfası ile Türkiye’de ki kamp alanlarının tanıtımına başladıktan sonra yavaş yavaş büyüyerek buraya kadar geldik. Yaklaşık olarak 100.000 civarı bir kitleye ulaştık. Gelişen teknolojide aklımıza bir proje geldi. Neden herkesin cep telefonunda yer almıyoruz? Bildiklerimizi paylaşmıyoruz? Daha sonrasında üzerine düşündükçe herkesin aktif olabileceği bir platform oluşturmaya karar verdik. 

Şimdi geldiğimiz noktada Apple Store ve Google Play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek, sizlerde bildiğiniz kamp alanlarını paylaşabilir, bu kamp alanları üzerine yorumlar yapabilir ya da blog yazılarımızı okuyabilir, bu yazılar üzerinde bu platform üzerinde tartışabilirsiniz. Daha kafamızda çok fazla düşünce var bu projeyi geliştirmek adına. Bu süreçte sizlerle birlikte kısa sürede büyüyüp gelişeceğimizi umuyoruz.

KAYDEDİLENLER

Daha önce kaydettiğiniz içerikleri burada bulabilirsiniz.