Marmaris Kamp Alanları Listesi

Marmaris Kamp Alanları Listesi

Marmaris kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Marmaris, yeşil doğası, denizi, koyları sebebiyle birçok kampçının aradığını bulabileceği bir ilimizdir. Doğa ya da deniz kampı arasında seçim yapmak yerine, ikisinin bir arada olduğu kamplar yapabilirsiniz. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık.Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Marmaris Kamp Alanları Listesi

Marmaris İçmeler Eski Maliyeciler Kampı

Marmaris’in İçmeler ilçesinde yer alan tek ücretsiz kamp alanıdır. Marmaris Merkez’den İçmelere geldiğinizde koyun en köşesinde yat limanının arka kısmında yer almaktadır. Ücretsiz bir alan olduğu için özellikle hafta sonları oldukça kalabalık olmaktadır. Bunun yanı sırada burada çadırınızı kurabilirsiniz ancak en yakın işletme 500 metre mesafede yer alıyor. Duş ya da wc gibi hiçbir imkan bulunmamaktadır.

Detaylar Marmaris İçmeler Maliyeciler Kampı

Çubucak Orman Kampı

Hisarönü Sahilinde yer alan Çubucak Orman Kampı, bu bölgede ki en büyük kamp işletmelerinden birisidir. Herkes tarafından bilinen bu kamp alanı uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Marmaris’te bir kamp alanı arıyorsanız Çubucak Orman Kampı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar Çubucak Orman Kamp tıklayınız.

İnbükü Mesire Yeri

Birbirinden güzel koylara ev sahipliği yapan İnbükü Mesire Yeri’nde kamp yapmak için ücretsiz bir yer bulunmamaktadır. Çubucak Orman Kampı’na nazaran daha sakin ve küçük olan burada kamp yapmak isterseniz, Mesire Yeri’nde çadırınızı kurabilirsiniz.

Detaylar İnbükü Mesire Yeri tıklayınız.

 

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği  Marmaris kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Bodrum Kamp Alanları Listesi

Bodrum Kamp Alanları Bodrum , Ege Bölgesin’de ister deniz kenarında isterseniz yeşilin...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Adana Kamp Alanları

Adana kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız hiçte zor olmayacak. Adana,...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Giresun Kamp Alanları Listesi

Giresun kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Giresun,...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Yorum Yap