Marmaris Kamp Alanları Listesi

Marmaris Kamp Alanları Listesi

Marmaris kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Marmaris, yeşil doğası, denizi, koyları sebebiyle birçok kampçının aradığını bulabileceği bir ilimizdir. Doğa ya da deniz kampı arasında seçim yapmak yerine, ikisinin bir arada olduğu kamplar yapabilirsiniz. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık.Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Marmaris Kamp Alanları Listesi

Marmaris İliman Camping

Marmaris merkeze 25 kilometre uzaklıkta yer alan İliman Camping kamp alanı okaliptüs ağaçlarıyla gölgelendirilmiş bir aile işletmesidir. Restoranlarında serpme köy kahvaltısı, deniz ürünleri, zeytinyağlı mezeler gibi çeşitli yiyecekler titizlikle hazırlanıp servis edilmektedir. Tesis oldukça temiz duş ve tuvaletler gün içerinde temizlenmekte, çadır ve karavan kamp alanları yeteri mesafede konumlanmış durumda. Kamp alanına gelirken yanınıza masa ve sandalye getirmeniz gerekiyor. Alanda mangal yakmak isterseniz belirlenen yerlerde yakabilirsiniz, elektrik hizmetinden yararlanmak istenler uzatma kablosu getirebilirler. İliman Camping tam bir aile ortamı gönül rahatlığı ile gelip konaklayabilirsiniz. Denize sıfır konumda olup yürüme mesafesinde market ve toplu taşımayla ulaşım mevcut.  Burada bolca dinlenip denizin tadını çıkarabilir, güzel yemekler yiyebilirsiniz.

Detaylar İliman Camping sayfasında

Marmaris İçmeler Eski Maliyeciler Kampı

Marmaris’in İçmeler ilçesinde yer alan tek ücretsiz kamp alanıdır. Marmaris Merkez’den İçmelere geldiğinizde koyun en köşesinde yat limanının arka kısmında yer almaktadır. Ücretsiz bir alan olduğu için özellikle hafta sonları oldukça kalabalık olmaktadır. Bunun yanı sırada burada çadırınızı kurabilirsiniz ancak en yakın işletme 500 metre mesafede yer alıyor. Duş ya da wc gibi hiçbir imkan bulunmamaktadır.

Detaylar Marmaris İçmeler Maliyeciler Kampı

Çubucak Orman Kampı

Hisarönü Sahilinde yer alan Çubucak Orman Kampı, bu bölgede ki en büyük kamp işletmelerinden birisidir. Herkes tarafından bilinen bu kamp alanı uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Marmaris’te bir kamp alanı arıyorsanız Çubucak Orman Kampı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar Çubucak Orman Kamp tıklayınız.

İnbükü Mesire Yeri

Birbirinden güzel koylara ev sahipliği yapan İnbükü Mesire Yeri’nde kamp yapmak için ücretsiz bir yer bulunmamaktadır. Çubucak Orman Kampı’na nazaran daha sakin ve küçük olan burada kamp yapmak isterseniz, Mesire Yeri’nde çadırınızı kurabilirsiniz.

Detaylar İnbükü Mesire Yeri tıklayınız.

 

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği  Marmaris kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Sonbaharda Kamp Yapılacak Yerler – 7 Muazzam Adres!

Sonbaharda kamp yapılacak yerler ülkemiz kapsamında oldukça geniştir. Türkiye’nin yazın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

İstanbul’da Kamp Yapılacak Yerler

İstanbul her ne kadar betonarme yapılarıyla alışık olduğumuz bir görünüme sahip olsa da...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Kışın Kamp Yapılacak Yerler

Kamp etkinliği her ne kadar sıcak mevsimlerde olmalı gibi bir yanılgı olsa da doğru kışın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Yorum Yap