Ayvalık Kamp Alanları Listesi

Ayvalık Kamp Alanları Listesi

Ayvalık Kamp Alanları Detaylı Listesi

Marmara bölgesinin en yoğun tatil bölgelerinden Ayvalık, içerisinde barındırdığı doğal güzellikleri ile herkesin ilgisini çekiyor. Özellikle Cunda Adası, koyları ve eşsiz manzaraları ile Ayvalık kamp severler için harika fırsatlar sunuyor. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık. Ayvalık kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak.

Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı

Ege Denizi kıyılarının kuzeyinde kalan benzersiz doğa harikası bir bölgedir. El değmemiş yapısıyla burayı ziyaret edenlere doğallığın ne olduğunu tekrardan öğretiyor. Burada kamp yaparken oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Herhangi bir tesis yada işletme bulunmuyor. İmkanlar konusunda kısıtlı olsa da doğallığını koruması için böyle olması gerekiyor.

Detaylar Ayvalık Adaları Tabiat Parkı sayfasında.

Şeytan Sofrası

Şeytan Sofrası, son dönemlerde hepimizin yaz aylarında İnstagram’da karşılatığı yerler arasındadır. Özellikle gün batımını görmek isteyenler için harika bir yer olduğu aşikar. Hal böyle olunca burada kamp yapmanın tadıda bir başka oluyor. Civarda kamp için işletmeler bulunuyor. Fiyatları oldukça uygun, yine de ücretsiz kamp yapmak istiyorsanız Şeytan Sofrasında kendinize uygun bir alan bulmanız zor olmayacak. Ayvalık bu konuda pek kısıtlamaların olduğu bir yer değil. O yüzden kendinize uygun bir yer seçip çadırınızı kurabilirsiniz.

Detaylar Şeytan Sofrası sayfasında.

Cennet Dalan Koyu

Ayvalık’ın yaz aylarında serin sularında serinlemek, gün batımını izlemek, çadırnızı kurup sessizliği dinlemek için harika bir adrestir Cennet Dalan Koyu. Burada ücretsiz bir şekilde çadırınızı kurabilirsiniz. Ancak dönem dönem jandarma sürekli kontrole geliyor ve bu kontrollerde çadırları toplatabiliyor. O yüzden çokta göze batmayacak şekilde kamp yapmanızı tavsiye ederiz.

Detaylar Cennet Dalan Koyu sayfasında.

Ortunç Koyu

Ayvalık kamp alanları listesinde ki başka bir ücretsiz kamp alanımız Ortunç Koyu. Ortunç Koyu, Cunda Adası’nda yer alıyor. Civarda ki bölgeler arasında rahat kamp yapabileceğiniz yer aslında burasıdır. Henüz çok fazla keşfedilmediğinden inanılmaz bir kalabalık yok. Yine de yaz aylarında erkenden yerinizi almanızda fayda var. Orman içerisinde güzel bir ağaç seçerek altına çadırınızı kurup, denizin keyfini çıkarabileceğiniz bir yer.

Detaylar Ortun Koyu sayfasında.

 

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Ayvalık kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Sonbaharda Kamp Yapılacak Yerler – 7 Muazzam Adres!

Sonbaharda kamp yapılacak yerler ülkemiz kapsamında oldukça geniştir. Türkiye’nin yazın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

İstanbul’da Kamp Yapılacak Yerler

İstanbul her ne kadar betonarme yapılarıyla alışık olduğumuz bir görünüme sahip olsa da...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Kışın Kamp Yapılacak Yerler

Kamp etkinliği her ne kadar sıcak mevsimlerde olmalı gibi bir yanılgı olsa da doğru kışın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

0 thoughts on “Ayvalık Kamp Alanları Listesi”

Yorum Yap