Bulgarian BG English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR Ukrainian UK

Tekirdağ Kamp Yerleri Listesi

Tekirdağ Kamp Yerleri Listesi

BLOG İÇERİĞİ

Tekirdağ kamp yerleri içerisinde istekleriniz doğrultusunda bir yer bulmanız çok kolay olacak. Tekirdağ, yeşil doğası, denizi, koyları  sebebiyle birçok kamp yapan kişinin istediğini bulabileceği bir ilimizdir. Doğada ya da bir sahil kenarında yapmak arasında seçim yapmanıza gerek yok. Kamp Pusulası ailesi olarak sizler için bütün yerlerini bir araya getirmeye çalıştık.Kamp yerleri hakkında detaylı bilgileri almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak tercih ettiğiniz kamp yeri hakkında detaylı bilgiye, kamp yerinin özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi ile konumuna ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Kamp Yerleri Listesi

Kartaltepe Tabiat Parkı 

Tekirdağ kamp yerleri listemizin ilk başında muazzam manzarası ile Kartaltepe Tabiatı Parkı yer alıyor. Yamaç paraşütü yapan sporcuların ilgi alanı haline gelmiş bir yer. Çadır ve karavan kampı için uygun, kahvaltı yapacağınız sosyal tesisler, duş, tuvalet hizmeti verilmekte. Sakinlik arayanlar için ideal İstanbul’a yakın konumda. Kartaltepe Tabiat Parkı Tekirdağ Uçmakdere Şarköy ilçesine bağlı.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

İkiz Göller 

İkiz Göller, bir büyük bir küçük gölden oluşmakta. Küçük gölün çevresi çok sessiz, alanda bir tane tuvalet var ama suyu akmıyor. İnsanlardan uzak, doğayla başbaşa olacağınız yerlerden biri. Aktivite olarak birçok seçenek yaratabilirsiniz yürüyüş, doğa fotoğrafları çekebilir ya da çadır kurup arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. İkiz Göller Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Pınarça Mahallesinde yer alıyor.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

Yazılı Barajı 

Tekirdağ kamp yerleri listemizde Yazılı Barajı’da yer alıyor. Yazılı Baraj, sazan balığı avlamak için uygum. Gidiş yolu biraz bozuk ama mavi ve yeşil manzarasına değer güzellikte. Yeşillikler içerisinde çadırınızı kurup balık avlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

Uçmakdere 

Uçmakdere kamp yeri muhteşem manzaraya sahip, özellikle dağ paraşütü yapanların uğrak noktası. Geliş yolları biraz virajlı, plajı taşlı muhakkak deniz ayakkabısı alın, kamp yeri fazla büyüklükte değil tuvalet, lavabo mevcut. Uçmakdere Kamp yeri Tekirdağ Şarköy ilçe sınırlarında yer almakta.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Tekirdağ kamp yerleri varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATKIDA BULUN

Sende Kamp Pusulası’na dilediğin içeriği ekleyebilirsin. Tek yapman gereken eklemek istediğin pusula için gerekli olan formu doldurman.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Language Selection

DUYURULAR

Geri Bildirim Formu

Uygulamamızda yaşamış olduğunuz sorunları bize aşağıda ki formu doldurarak iletebilirsiniz. Yaşanan hataları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Bu içeriği paylaş:

Kamp Pusulası doğaya çıkmak istediğiniz her yerde

Kamp Pusulası ailesinden hepinize merhabalar. 2017 yılında Instagram üzerinde @kampusulasi sayfası ile Türkiye’de ki kamp alanlarının tanıtımına başladıktan sonra yavaş yavaş büyüyerek buraya kadar geldik. Yaklaşık olarak 100.000 civarı bir kitleye ulaştık. Gelişen teknolojide aklımıza bir proje geldi. Neden herkesin cep telefonunda yer almıyoruz? Bildiklerimizi paylaşmıyoruz? Daha sonrasında üzerine düşündükçe herkesin aktif olabileceği bir platform oluşturmaya karar verdik. 

Şimdi geldiğimiz noktada Apple Store ve Google Play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek, sizlerde bildiğiniz kamp alanlarını paylaşabilir, bu kamp alanları üzerine yorumlar yapabilir ya da blog yazılarımızı okuyabilir, bu yazılar üzerinde bu platform üzerinde tartışabilirsiniz. Daha kafamızda çok fazla düşünce var bu projeyi geliştirmek adına. Bu süreçte sizlerle birlikte kısa sürede büyüyüp gelişeceğimizi umuyoruz.

KAYDEDİLENLER

Daha önce kaydettiğiniz içerikleri burada bulabilirsiniz.