Tekirdağ Kamp Yerleri Listesi

Tekirdağ kamp yerleri içerisinde istekleriniz doğrultusunda bir yer bulmanız çok kolay olacak. Tekirdağ, yeşil doğası, denizi, koyları  sebebiyle birçok kamp yapan kişinin istediğini bulabileceği bir ilimizdir. Doğada ya da bir sahil kenarında yapmak arasında seçim yapmanıza gerek yok. Kamp Pusulası ailesi olarak sizler için bütün yerlerini bir araya getirmeye çalıştık.Kamp yerleri hakkında detaylı bilgileri almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak tercih ettiğiniz kamp yeri hakkında detaylı bilgiye, kamp yerinin özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi ile konumuna ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Kamp Yerleri Listesi

Kartaltepe Tabiat Parkı 

Tekirdağ kamp yerleri listemizin ilk başında muazzam manzarası ile Kartaltepe Tabiatı Parkı yer alıyor. Yamaç paraşütü yapan sporcuların ilgi alanı haline gelmiş bir yer. Çadır ve karavan kampı için uygun, kahvaltı yapacağınız sosyal tesisler, duş, tuvalet hizmeti verilmekte. Sakinlik arayanlar için ideal İstanbul’a yakın konumda. Kartaltepe Tabiat Parkı Tekirdağ Uçmakdere Şarköy ilçesine bağlı.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

İkiz Göller 

İkiz Göller, bir büyük bir küçük gölden oluşmakta. Küçük gölün çevresi çok sessiz, alanda bir tane tuvalet var ama suyu akmıyor. İnsanlardan uzak, doğayla başbaşa olacağınız yerlerden biri. Aktivite olarak birçok seçenek yaratabilirsiniz yürüyüş, doğa fotoğrafları çekebilir ya da çadır kurup arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. İkiz Göller Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Pınarça Mahallesinde yer alıyor.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

Yazılı Barajı 

Tekirdağ kamp yerleri listemizde Yazılı Barajı’da yer alıyor. Yazılı Baraj, sazan balığı avlamak için uygum. Gidiş yolu biraz bozuk ama mavi ve yeşil manzarasına değer güzellikte. Yeşillikler içerisinde çadırınızı kurup balık avlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

Uçmakdere 

Uçmakdere kamp yeri muhteşem manzaraya sahip, özellikle dağ paraşütü yapanların uğrak noktası. Geliş yolları biraz virajlı, plajı taşlı muhakkak deniz ayakkabısı alın, kamp yeri fazla büyüklükte değil tuvalet, lavabo mevcut. Uçmakdere Kamp yeri Tekirdağ Şarköy ilçe sınırlarında yer almakta.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Tekirdağ kamp yerleri varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Upland Brabus Çadır Ürün İncelemesi

Upland Brabus Kamp Çadırı Ürün İncelemesi Şu ana Türkiye’nin birçok bölgesinde kamp...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Likya Yolu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Likya Yolu Likya yolu, son zamanlarda yükselişe geçen, gezmeyi seven ve kamp yapmaya bayılan...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Kamp Pusulası Çekilişi

Merhabalar, Kamp Pusulası ailesi olarak hep birlikte büyümeye devam ediyoruz. Yeni sezon...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Yorum Yap