Bartın Kamp Yerleri

Bartın Kamp Yerleri

Bartın kamp yerleri içerisinde istekleriniz doğrultusunda bir yer bulmanız çok kolay olacak. Bartın, yeşil doğası, koyları, şelaleri sebebiyle birçok kamp yapan kişinin istediğini bulabileceği bir ilimizdir. Doğada ya da bir sahil kenarında yapmak arasında seçim yapmanıza gerek yok. Kamp Pusulası ailesi olarak sizler için bütün yerlerini bir araya getirmeye çalıştık.Kamp yerleri hakkında detaylı bilgileri almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak tercih ettiğiniz kamp yeri hakkında detaylı bilgiye, kamp yerinin özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi ile konumuna ulaşabilirsiniz.

Bartın Kamp Alanları Listesi

Göldere Şelalesi

Amasra’ya en yakın olan Göldere Şelalesi, kamp yapmak için harika bir bölgedir. Eşi benzeri olmayan ve hala keşfedilmemiş doğasıyla sizleri oldukça etkileyecektir. Doğayı seven herkesin ziyaret etmesi gereken bir yerdir. Kamp yapmaya oldukça müsait olan Göldere Şelalesi misafirlerine güzel bir kamp keyfi sunmaktadır.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Akkonak Köyü

Bartın kamp yerleri listemizin diğer bir bölgesi olan Akkonak Köyü, Amasra Merkeze yarım saat uzaklıkta yer almaktadır. Burada kamp yapmak isteyenler Akkonak Plajı’nda ücretsiz olarak çadırını kurabilir ya da civarda ki işletmeleri tercih edebilirler.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Gergece Şelalesi

Gergece Şelalesi tamamen doğal bir kamp bölgesidir. Civarda herhangi bir işletme bulunmamaktadır. Buraya kamp yapmaya gideceklerin tamamen hazırlıklı gitmesini tavsiye ederim. Bartın merkeze 11km uzaklıkta yer alan Gergece Şelalesi’ne, Yeşilkaya Köyü’ne vardıktan sonra 15-20 dakikalık bir yürüyüşün ardından ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Güzelcehisar

Bartın’da ki keşfedilmemiş güzelliklerin arasında yer alan Güzelcehisar’da, ücretsiz kamp yapabileceğiniz birçok nokta bulunmasının yanı sıra, burada tercih edebileceğiniz birçok işletmede mevcuttur. Keyifli bir hafta sonu geçirmek için Güzelcehisar, sizin için güzel bir tercih olacaktır.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Mugada

Ulaşım konusunda biraz sıkıntılı bir yer olsa bile, ulaştığınızda sizi memnun edecek bir bölgedir. Sakin ve dinlendirici bir kamp yapmak isteyenlerin tercih edebileceği Mugada’da isterseniz plajda, isterseniz ormanın iç kısımlarında kamp yapabilirsiniz. Ayrıca civarda konaklayabileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır. Bartın’da kamp yapmak istiyorsanız eğer listenize Mugada’yı eklemenizi tavsiye ederim.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Bartın kamp yerleri varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Kampta Balık Tutmak ve Olta Balıkçılığı

Kampta Balık Tutmak   Kamp yapacağınız esnada, birçok aktivite sizleri beklemektedir....

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Kampta Oynanabilecek Oyunlar Listesi

Kampta Oynanabilecek Oyunlar   Yalnız başına kamp yapmak her ne kadar keyifli olsa da,...

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Salda Gölü Koruma Tedbirleri ve Bölgede Kamp Yapmak

Salda Gölü Koruma Tedbirleri   Bembeyaz kumları, yer yer turkuaza kaçan masmavi suyu...

okumaya devam et
İçerik Yazarı Fatih Arı

Yorum Yap