Afyon Kamp Alanları Listesi

Afyon Kamp Alanları Listesi

Afyon kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Afyon , İç Anadolu Bölgesin’de doga ve tarihi birçok yapı ile iç içe kamp yapabileceğiniz bir yerdir. Birçok güzel kamp alanına ev sahipliği yapmaktadır. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık.

Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Afyon Kamp Alanları Listesi

Eber Gölü 

Afyon kamp alanları listemizde yer alan Eber Gölü, Anadolu’da hala keşfedilmemiş  bölgeler arasında yer alıyor. Özellikle mayıs ayında göçmen kuşların uğradığı, harika manzaralarla karşılaşabileceğiniz bir yerdir. Civarda herhangi bir tesis ya da işletme bulunmamaktadır. Burada kamp yapmak isteyenlerin bütün ihtiyaçlarını yanında getirmesi gerekmektedir. Tercihini Eber Gölü’nden yana kullanacak arkadaşlar doğayla iç içe bir kamp sizleri bekliyor olacak.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

Frig Vadisi

Frig Vadisi’nde kamp yapabileceğiniz ücretli – ücretsiz birçok alan bulunmaktadır. Frig Vadisi turistik bir bölge olduğu için oldukça gelişmiştir. Bölgeye toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Vadinin girişinde işletmelerde konaklayabilir ya da vadinin içerisinde ücretsiz kamp yapabilirsiniz. Ancak vadinin içerisinde kamp yapmayı düşünüyorsanız, bütün hazırlıklarınızı yapmanızı tavsiye ederiz. Vadi içerisinde herhangi bir imkan bulunmamaktadır.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

Ayanizi Kasabası

Afyon Merkeze 30 km mesafede yer alan Ayanizi Kasabası, Friglerden kalma tarihi kalıntılarla doludur. Burada kamp yapmak serbest olduğu gibi, kamp yaptığınız süre boyunca buranın tarihi alanlarını gezerken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bölgede herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Ancak Ayanizi Köyü’nden günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca köy halkı Anadolu’nun misafirperverliğini sizlere sunmaktadır.

Detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Afyon kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Amasya Kamp Alanları Listesi

Amasya Kamp Alanları Amasya kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça...

okumaya devam et
Fatih Arı
İçerik Yazarı Fatih Arı

Erzurum Kamp Alanları Listesi

Erzurum Kamp Alanları Erzurum kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça...

okumaya devam et
Fatih Arı
İçerik Yazarı Fatih Arı

Denizli Kamp Alanları Listesi

Denizli kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Denizli,...

okumaya devam et
Fatih Arı
İçerik Yazarı Fatih Arı

Yorum Yap