Trabzon Kamp Alanları Listesi

Trabzon Kamp Alanları Listesi

Trabzon Kamp Alanları

Karadeniz’e kadar gelip Trabzon’u görmeden dönmek olmaz. Trabzon biz gezginlerin en uğrak adreslerinden birisidir. Ancak kamp alanı konusunda Karadeniz’de ki diğer rotalara göre daha kısıtlı kalmıştır. Yine de sizin için Trabzon kamp alanları bir araya getirmeye çalıştık.

Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Uzungöl Karaster Yaylası

Trabzon’un en meşhur turistik alanlarından birisidir. Yaylada tepeden göl manzaralı bir kamp yapmayı hayal ediyorsanız eğer Uzungöl Karaster Yaylası sizin tam aradığınız adres olacaktır. Ulaşım konusunda oldukça kolay ve imkan konusunda da sizi tatmin edecek bir kamp alanıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Limni Gölü

Gümüşhane’nin Torul İlçesine bağlı Limni Gölü, Trabzon’a yakın olması sebebiyle Trabzon kamp alanları arasında yer almaktadır. Limni Gölü sahip olduğu doğal güzellikleriyle gerçekten büyüleyici bir ortama sahip. Tertemiz havası ve göl manzarası karşısında cevapsız kalmak mümkün değil.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Karadağ Yaylası

Trabzon ilinde ki en yüksek ikinci yayladır. Trabzon’u bu noktadan kuş bakışı izleyebilirsiniz. Yaylada istediğiniz yere çadır kurabilir ve manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Yayla turizm bakımından yavaş yavaş gelişmeye başladığı için temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler mevcut.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Hıdırnebi Yaylakent

Trabzon İlinin Akçaabat İlçesinde yer alan Hıdırnebi Yaylakent, muhteşem bir doğa manzarasına sahiptir. Burada yeşilin her tonunu bir arada görebilirsiniz. Sessizlik ve sakinliği seviyorsanız aradığınız kamp alanı tam olarak burasıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Trabzon kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Sonbaharda Kamp Yapılacak Yerler – 7 Muazzam Adres!

Sonbaharda kamp yapılacak yerler ülkemiz kapsamında oldukça geniştir. Türkiye’nin yazın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

İstanbul’da Kamp Yapılacak Yerler

İstanbul her ne kadar betonarme yapılarıyla alışık olduğumuz bir görünüme sahip olsa da...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Kışın Kamp Yapılacak Yerler

Kamp etkinliği her ne kadar sıcak mevsimlerde olmalı gibi bir yanılgı olsa da doğru kışın...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Yorum Yap