Bulgarian BG English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR Ukrainian UK

Trabzon Kamp Alanları Listesi

Trabzon Kamp Alanları Listesi

BLOG İÇERİĞİ

Trabzon Kamp Alanları

Karadeniz’e kadar gelip Trabzon’u görmeden dönmek olmaz. Trabzon biz gezginlerin en uğrak adreslerinden birisidir. Ancak kamp alanı konusunda Karadeniz’de ki diğer rotalara göre daha kısıtlı kalmıştır. Yine de sizin için Trabzon kamp alanları bir araya getirmeye çalıştık.

Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Uzungöl Karaster Yaylası

Trabzon’un en meşhur turistik alanlarından birisidir. Yaylada tepeden göl manzaralı bir kamp yapmayı hayal ediyorsanız eğer Uzungöl Karaster Yaylası sizin tam aradığınız adres olacaktır. Ulaşım konusunda oldukça kolay ve imkan konusunda da sizi tatmin edecek bir kamp alanıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Limni Gölü

Gümüşhane’nin Torul İlçesine bağlı Limni Gölü, Trabzon’a yakın olması sebebiyle Trabzon kamp alanları arasında yer almaktadır. Limni Gölü sahip olduğu doğal güzellikleriyle gerçekten büyüleyici bir ortama sahip. Tertemiz havası ve göl manzarası karşısında cevapsız kalmak mümkün değil.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Karadağ Yaylası

Trabzon ilinde ki en yüksek ikinci yayladır. Trabzon’u bu noktadan kuş bakışı izleyebilirsiniz. Yaylada istediğiniz yere çadır kurabilir ve manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Yayla turizm bakımından yavaş yavaş gelişmeye başladığı için temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler mevcut.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Hıdırnebi Yaylakent

Trabzon İlinin Akçaabat İlçesinde yer alan Hıdırnebi Yaylakent, muhteşem bir doğa manzarasına sahiptir. Burada yeşilin her tonunu bir arada görebilirsiniz. Sessizlik ve sakinliği seviyorsanız aradığınız kamp alanı tam olarak burasıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Sizlerinde listeye eklemek istediği Trabzon kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATKIDA BULUN

Sende Kamp Pusulası’na dilediğin içeriği ekleyebilirsin. Tek yapman gereken eklemek istediğin pusula için gerekli olan formu doldurman.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Language Selection

DUYURULAR

Geri Bildirim Formu

Uygulamamızda yaşamış olduğunuz sorunları bize aşağıda ki formu doldurarak iletebilirsiniz. Yaşanan hataları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Bu içeriği paylaş:

Kamp Pusulası doğaya çıkmak istediğiniz her yerde

Kamp Pusulası ailesinden hepinize merhabalar. 2017 yılında Instagram üzerinde @kampusulasi sayfası ile Türkiye’de ki kamp alanlarının tanıtımına başladıktan sonra yavaş yavaş büyüyerek buraya kadar geldik. Yaklaşık olarak 100.000 civarı bir kitleye ulaştık. Gelişen teknolojide aklımıza bir proje geldi. Neden herkesin cep telefonunda yer almıyoruz? Bildiklerimizi paylaşmıyoruz? Daha sonrasında üzerine düşündükçe herkesin aktif olabileceği bir platform oluşturmaya karar verdik. 

Şimdi geldiğimiz noktada Apple Store ve Google Play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek, sizlerde bildiğiniz kamp alanlarını paylaşabilir, bu kamp alanları üzerine yorumlar yapabilir ya da blog yazılarımızı okuyabilir, bu yazılar üzerinde bu platform üzerinde tartışabilirsiniz. Daha kafamızda çok fazla düşünce var bu projeyi geliştirmek adına. Bu süreçte sizlerle birlikte kısa sürede büyüyüp gelişeceğimizi umuyoruz.

KAYDEDİLENLER

Daha önce kaydettiğiniz içerikleri burada bulabilirsiniz.