Bulgarian BG English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR Ukrainian UK

Upland Brabus Çadır Ürün İncelemesi

Upland Brabus Çadır Ürün İncelemesi

Upland Brabus Çadır Ürün İncelemesi
BLOG İÇERİĞİ

Upland Brabus Kamp Çadırı Ürün İncelemesi

Şu ana Türkiye’nin birçok bölgesinde kamp yapmış birisi olarak şunu söyleyebilirim ki gözlerimle gördüğüm kamp yapan kitlenin %80’nin kullandığı çadır Arpenaz 2’dir. Bu çadıra eş değer hatta daha iyi seviyede olan, Kamperest firmasının yerli üretimi Upland Brabus çadırın özellikleri nelerdir? Gelin bunları detaylı bir şekilde inceleyelim.

Kamperest firmasının Türkiye piyasasına yeni bir soluk getirmesiyle birlikte tanıdığımız Upland markasının çadırlarından Brabus modeli, kamp çadırı arayanların bundan sonra yeni tercihi olacaktır. Tam bir fiyat performans ürünü olan Brabuslar, başlangıç seviyesinde ki kampçıların için harika bir tercih olacaktır. Bununla başlıca sebepleri arasında profesyonel ürünlerin yüksek fiyatları, piyasada diğer satılan çadırların kalitesizliği bu konuda oldukça önemli bir etkendir. Ayrıca artık bütün insanların birbiriyle aynı çadırı kullanmamak istemesinde etkili olacaktır.

Brabus Çadır Özellikleri

Brabus çadırın, 2 kişilik ve 3 kişilik olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. İlk kez kamp yapacak ya da kampa yeni merak duyup kendinizi denemek istiyorsanız bu çadır sizin işinizi görecektir.
• Brabus 2 modeli, 2 kişilik olarak piyasaya sürülmüş olsa da iç kısmı oldukça dardır. 2 kişi konaklayabilir ancak çok rahat edemezsiniz. Bu yüzden 3 kişilik modelle başlangıç yapmanızı tavsiye ederiz.
• Su geçirmez. Upland çadırlarında bu özellik için garanti vermektedir.
• Oldukça hafiftir. Sırtınızda çantanıza bağlayarak seyahat ettiğinizde size çok fazla zorluk çıkarmayacaktır.
• Kurulumu oldukça basittir. İlk kez kampa gittiğinizde bile kurarken sorun yaşamazsınız.
• 3 mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. ( Kışın tavsiye etmiyorum )
• Brabus 2 havalandırma konusunda biraz kısıtlı olsa da Brabus 4 modelinde bu konunun biraz daha üzerine gidilmiştir ve daha iyi durumdadır.
• Rüzgar konusunda fena değildir. Çanakkale gibi bir yerde bir çok kampta kullanmama rağmen rüzgar anlamında herhangi bir sıkıntı çekmediği belirtmek isterim.

Upland Brabus Çadır Ürün İncelemesi

Kampa merak duyan, hayatına yeni bir soluk getirmek isteyen arkadaşlarım kaliteli kamp malzemeleri ile bu işe başlamak istiyorsanız en fiyata alabileceğiniz çadır Upland Brabus 4 modelidir. Yaşadığınız kamp keyfinden sonra ilerleyen dönemde daha profesyonel bir kamp ekipman listesi oluşturacağınıza eminim. Ancak bu aşamada bilmediğiniz bir spor ve bilmediğiniz ekipmanlar için çok yüksek rakamlar ödemenize hiç gerek yok. Eğer ki merak ettiğiniz ya da bu çadırla kıyaslanabilir dediğiniz ürünler varsa bunları yorumda belirtebilirsiniz yine beraber bunun incelemesini yaparak sizlerle paylaşabiliriz. Diğer kamp malzemeleri hakkında sorunuz varsa bunları yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Upland Brabus Çadır Ürün İncelemesi

 

Bu İçeriği Paylaş

Bir Yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATKIDA BULUN

Sende Kamp Pusulası’na dilediğin içeriği ekleyebilirsin. Tek yapman gereken eklemek istediğin pusula için gerekli olan formu doldurman.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

Language Selection

DUYURULAR

Geri Bildirim Formu

Uygulamamızda yaşamış olduğunuz sorunları bize aşağıda ki formu doldurarak iletebilirsiniz. Yaşanan hataları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlerden geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Bu içeriği paylaş:

Kamp Pusulası doğaya çıkmak istediğiniz her yerde

Kamp Pusulası ailesinden hepinize merhabalar. 2017 yılında Instagram üzerinde @kampusulasi sayfası ile Türkiye’de ki kamp alanlarının tanıtımına başladıktan sonra yavaş yavaş büyüyerek buraya kadar geldik. Yaklaşık olarak 100.000 civarı bir kitleye ulaştık. Gelişen teknolojide aklımıza bir proje geldi. Neden herkesin cep telefonunda yer almıyoruz? Bildiklerimizi paylaşmıyoruz? Daha sonrasında üzerine düşündükçe herkesin aktif olabileceği bir platform oluşturmaya karar verdik. 

Şimdi geldiğimiz noktada Apple Store ve Google Play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek, sizlerde bildiğiniz kamp alanlarını paylaşabilir, bu kamp alanları üzerine yorumlar yapabilir ya da blog yazılarımızı okuyabilir, bu yazılar üzerinde bu platform üzerinde tartışabilirsiniz. Daha kafamızda çok fazla düşünce var bu projeyi geliştirmek adına. Bu süreçte sizlerle birlikte kısa sürede büyüyüp gelişeceğimizi umuyoruz.

KAYDEDİLENLER

Daha önce kaydettiğiniz içerikleri burada bulabilirsiniz.