Yalova Kamp Alanları Listesi

Yalova Kamp Alanları Listesi

Yalova Kamp Alanları

Yalova , Marmara Bölgesin’de doğal ortam arayanların en çok tercih ettiği ilimizdir. Birçok güzel kamp alanına ev sahipliği yapmaktadır. Kamp Pusulası ekibi olarak sizler için bütün alanları bir arada toplamaya çalıştık. Yalova kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak.

Kamp alanları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımlarına linkler bırakıyoruz. Linke tıklayarak gitmek istediğiniz kamp alanı hakkında detaylı bilgiye, kamp alanının özelliklerine, fotoğraf ve drone çekimlerine ve tek tıkla yol tarifi alabileceğiniz konumuna ulaşabilirsiniz.

Erikli Yaylası Kamp Alanı

Erikli Yaylası, Yalova’da en çok tercih edilen kamp alanıdır. Gerçekten tertemiz bir havaya sahip, keyifle kamp yapabileceğiniz bir yayladır. Çifte Şelaleler, Erikli Yaylası’nda yer almaktadır. Sadece kamp değil, trekking konusunda da oldukça popülerdir. İstanbul’a yakın olmasıyla her mevsim fazlaca misafiri vardır. Görmenizi tavsiye ettiğim kamp alanıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Karlık Yaylası Kamp Alanı

Hafta sonları şehirden uzaklaşmak ve kafa dinlemek için tercih edebileceğiniz ideal bir kamp alanıdır. Doğal bir ortamdır. Dipsiz Göllere çok yakındır. Buradan yürüyüşe çıkarak gölleri gezebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Büyük Dipsiz Göl Kamp Alanı

Hala gizli kalmış bir cennettir. Büyük Dipsiz Göl’de kamp yapmanın ne kadar keyifli olduğunu yaşamadan bilemezsiniz. Harika bir manzaraya sahip bir göldür. Kesinlikle gittiğinize pişman olmayacağınız bir kamp alanıdır. Bazıları Küçük Dipsiz Göl’e geldikten sonra buraya gelmeye üşeniyorlar. Daha sonra resimlerini görünce, pişman oluyorlar. Siz pişman olmayın, Büyük Dipsiz Göl’ü görmeden dönmeyin.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Delmece Yaylası Kamp Alanı

Delmece Yaylası, yaz kış kamp yapabileceğiniz harika bir yerdir. Yolları yapıldıktan sonra ulaşımı oldukça kolaylaştı. Bu yüzden daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmeye başladı. Yürüyüş yapanların Yalova’da ki popüler adreslerinden birisidir.

Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Sizlerinde listeye eklemek istediğiz Yalova kamp alanları varsa, Kamp Alanı Bildir Formu ‘nu doldurarak sizlerde diğer gezginlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş
img

Editör

İlgili Mesajlar

Adana Kamp Alanları

Adana kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız hiçte zor olmayacak. Adana,...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Giresun Kamp Alanları Listesi

Giresun kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Giresun,...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Afyon Kamp Alanları Listesi

Afyon kamp alanları arasında kendinize göre bir yer bulmanız oldukça kolay olacak. Afyon ,...

okumaya devam et
Editör
İçerik Yazarı Editör

Yorum Yap