Fethiye Mad Max Paragliding

Ölüdeniz Mahallesi Deniz Park Cad. Belcekum Oteli Önü No:3,Fethiye/Muğla
Kişibaşı ₺750
  • Açıklama
  • Adres

Mad Max Paragliding

Özgürlüğe ve mutluluğa uçmak için şimdi tam zamanı! Yamaç Paraşütü deneyimi üzerine çok söz söylemeye gerek yok 🙂 Hayal et, bulutların arasından sıyrıldın, ufuk çizgisi belli belirsiz, güneş ışınları su yüzeyini nasıl da rengârenk gökkuşağına çevirmiş. Renklerin dans ettiği gökkuşağı gibi deniz. Tüm bunları aynı anda deneyimleyebileceğiniz tek aktivite şüphesiz ki yamaç paraşütü 🙂 Dünyaca ünlü Fethiye Ölüdeniz Belcekız ve Lagün Plajı ayaklarının altında… Bir yanında Kelebekler Vadisi, bir yanında terk edilmiş şehir Kayaköy. Aç kollarını, güneşi kokla, hayatının en özel anını yakala.

Yapmanız gereken sadece size anlatılanları sırasıyla yapmak! Yaklaşık olarak 25-30 dakika süren bu unutulmaz rüya yamaç paraşütü aktivitesi yerden uçurtmanızın havalanması ve sizi de havalandırması ile başlıyor ve Ölüdeniz Belcekız Plajı’nda ayaklarınızın yere basmasıyla sona eriyor.

İletişim

📲İnstagram : @madmaxparagliding

📲Facebook : Madmaxturizim

📞Bilgi ve Rezervasyon : 0532 055 20 83

 

Bu İçeriği Paylaş
  • Adres: Ölüdeniz Mahallesi Deniz Park Cad. Belcekum Oteli Önü No:3,Fethiye/Muğla
  • Şehir: Muğla
  • Ülke: Türkiye

İletişim Bilgileri

Mad Max Paragliding
Mad Max Paragliding
+90 532 055 20 83
Facebook Instagram

Enquire about this property

Yorumlar

1 Değerlendirme ( 5 dışında 5 )

  • Özgür Ürüç

    Arkadaşlar kesinlikle mad max’i öneririm size pilotlar çok ilgili Güler yüzlü Tolga bey’de çok ilgili ben çok memnun kaldım madmax ailesine çok teşekkür Ederim. İnşallah seneye de beraberiz ❤️😊 Freunde, ich würde mad max auf jeden Fall empfehlen, Piloten sind sehr interessiert. Ich hoffe wir sind nächstes Jahr zusammen